:
:
Aizmirsu paroli  
 
 
 

Darbs:

gradients, viru sabiezējums, abu mitrālo viru vienvirziena kustība, mitralās atveres laukums < 4 cm2. KP un LK dilatācija. Klīniskie simptomi paradās pie atveres laukuma < 2,5 cm2 (N=4-5 cm2), bet pie >1,5 cm2 nav simptomi mierā. Rtg: sastrēgums plaušās, sirds mitrala konfiguracija, barības vada deviācija 1. slīpā projekcijā pa mazo (<6 cm) rādiju. Iedalījums. ·Viegla – mitrālās atveres laukums – 1,6- 2,2 cm2; ·Mērena – 1,0-1,5 cm2; ·Smaga - < 1,0 cm2; ·Kritiska - < 0,8 cm2. Ārstēšanas principi. ·Infekciozā endokardīta profilaxe. ·Reimatisma ārstēšana un profilaxe. ·Konservatīvā ārstēšana: *bradikardizēšana g.k. ar BAB – verapamils, diltiazems (vēlama frekvence mierā < 70/min, pie slodzes - <100/min.). *mirdzaritmijas gadījumā izlem jautājumu kupēt vai nē, ja KP > 5 cm, tad nevajag kupēt. Lieto: antikoagulantius(varfarīns), digoxīnu. *SM ārstēšana ar diurētiķiem un digoxīnu. AKE-I ļ. uzmanīgi, jo tā jau maza pēcslodze un AKE-I mazina izsviedi. Indikācijas operacijai. ·Valvulotomijai – ja nav viru kalcinoze un trombi KP; simptomātiskiem pac. ar viru atvēršanās laukumu < 1,5 cm2.; asimptomātiskiem pac. ar atveri < 1,5 cm2, bet pulmonālo hipertensiju > 50 mm Hg. ·Protezēšanai – simptomātiskiem pac. (NYHA 3-4) un atvēršanās laukumu < 1,5 cm2; pac. ar SM (NYHA 1-2) un laukumu < 1 cm2.
Sirdskaišu vispārējie ķirurģiskās ārstēšanas principi. ·Operācija vairums gadījumos nav indicēta asimptomātiskiem pac. ·Operācija indicēta pie progresējošiem sirds funkciju traucējumiem un/vai tipisku sirdskaišu simptomu parādīšanās 9vairums gadījumu pie SM NYHA 2-3). ·Balona valvulotomiju reti veic pie aortas stenozes , bet var pie mitrālas stenozes, ja nav viru kalcinoze. ·Bioprotezēšana. Priekšrocības: nevajag antikoagulantus, reti tromboembolijas vai jaunām sievietēm, kas vēlas grūtniecību. Mīnusi: īsāks kalpošanas laiks, attīstās primāra viru mazspēja. Bioprotezēsanu parasti veic pac. pēc 60-65 g.v. ·Mehāniskās viru protēzes. Priekšrocības: ilgāk kalpo, labāk jauniem pac. (<40), lieto, ja paredzama ilga dzīve. Lieto, ja citu iemeslu dēl jālieto antikoagulanti. ·Anulloplastija. Indicēta g.k. pie trikuspidālas regurgitācijas, jo bieži tā ir sekundāra sakara ar LK dilataciju, nevis viru bojājumu.

18. AORTĀLA REGURGITĀCIJA – ETIOLOĢIJA, PATOĢENĒZE, KLĪNIKA, DIAGNOSTIKA, INDIKĀCIJAS ĶIRURĢISKAI KOREKCIJAI.
Etioloģija. 1) Viru bojājums: reimatisms; infekciozs endokardīts; iedzimtu bikuspidālu viru deģeneratīvas pārmaiņas, kalcinoze. 2) Aortas sākuma daļas patoloģija: ideopātiska saknes deģenerācija – annuloaortala ektāzija (riska faktori: AH, vecums); Marfāna sy.; aortas aneirisma un/vai atslāņošanās; sifiliss; ankilizējošais spondilartrīts; smaga AH. 3) Akūtai: trauma; infekciozais endokardīts; aortas atslāņošanās. Patoģenēze. Diastoles laikā asinis no aortas daļēji atgriežas KK un sajaucas ar asinīm, kas ieplūst no KP. KK dilatējas. Kmopensatori hipertrofējas KK un saīsinās diastole. Ar lielu spēku izsviestās asinis ­ sist. TA aortā, bet tā kā diastolē sainis atplūst uz KK- Æ diastoliskais TA. Kompensatora perifēro arteriolu spazma. KK dilatācija rada relatīvu mitrālu insuficienci, kas izraisa KP pārslodzi un mazā loka hipertensiju. Klīnika. ·Ilgstoši asimptomātiska. ·KK mazspējas sy. g.k elpas trūkums īpaši naktīs. ·Sāpes sirds rajonā, ko izraisa aortas un vainagartēriju sienas bojajums. ·Ģīboņu lēkmes, bet retak kā pie AS. ·Bāla āda, artēriju pulsācija, kapilāru pulss, tahikardija. Diagnostika. ·Auskultatīvi: *diastolisks troxnis uz aortas viru izklausīšanas vietās (kaķīšu dzirnaviņas), *novājināts 2 tonis, kas uz aortas izkrīt, *Æ diastoliskais
TA, liels pulsa P, *karotīdu deja, *kapilāru pulss (Kvinkes pulss= nagu pulsācija), *galvas pulsācija (Mise sy.), zīlīšu pulsacija, *sistoliskais p kajās > 30 mm Hg lielāks ka rokās (Hila sy.). ·Ekg: KK hipertrofija un pārslodze. ·EhoKg: palielints KK, valvulars vai aortas saknes paplašinājums. Regurgitacijas plūsma caur aortas atveri diastolē. Labas prognozes rādītāji: IF > 55% , KK beigu sistoliskais diametrs <55 mm. ·Rtg – aortāla sirds konfigurācija. Smagas regurgitācijas radītāji: *paroxizmāls elpas trūkums, īpaši naktīs, *­ pulsa P > 100 mmHg, *diastoliskais TA < 50 mmHg, *S3 galops, *KK sistoliskais izmērs >55 mm, IF < 55%. Ārstēšanas prinicipi. ·Infekciozā endokardīta profilaxe. ·Konservatīva th.: *etioloģiska th., *vazodilatatori arī asimptomātiskiep pac., lai perifērija būtu mazāka pretestība: AKE-I, dihidropiridīnu CaKB (nifedipīns), hidralazīns, *digoxīns – tikai pie mirdzaritmijas, *diurētiķi. ·Indikācijas viru aizvietošanai: *SM simptomi (NYHA 3-4) un saglabāta KK funkcija ( IF > 50%); *SM (NYHA 2) ar stenokardiju vai IF > 50%, bet progresējošu KK dilataciju; *operacija vēlama kamēr KK beigu sistoliskais diametrs < 55 mm, IF >55 %; *asimptomātiski pac. ar KK disfunkciju (IF 25-50%) un KK beigu sistolisko P > 55mm.

19. AORTĀLĀ STENOZE – ETIOLOĢIJA, PATOĢENĒZE, KLĪNIKA, DIAGNOSTIKA, INDIKĀCIJAS ĶIRURĢISKAI KOREKCIJAI.
Biežākā izolētā sirdskaite pieaugušiem. Iedalījums: subvalvulāra, supravalvulāra (bieži iedzimta) un valvulāra. Etioloģija. N= trikuspidāla varstule. ·iedzimtu bikuspidalu viru deģeneratīvas pārmaiņas un kalcinoze no lapiņu malām (iedzimtas bikuspidālas viras ir 1-2% iedzīvotāju. Sirdskaite manifestējas ap 40-50 g.v.). ·normālu viru ideopatiska (senīla) hibrokalcinoze (>70 g.v.). ·reimatisms, parasti kopā ar mitrālu sirdskaiti. Lapiņas salīp kopā. ·Infekciozs endokardīts – reti. ·Iedzimta < 30 g.v. Viru deģeneratīvo pārmaiņu riska faktori: hiperholesterinemija, CD, AH, aptaukošanās, ­ jonizētā Ca saturs (hipoparatireoidisms), KSS. Patoģenēze. Sistoles laikā asinis no KK ar grūtībām ieplūst aorta. Katrā sistolē daļa asiņu paliek KK un no KP plūst nākošā porcijā. Rezultāta KK hipertrofējas un dilatējas. Sistole kļūst spēcīgāka un garāka. Asinis caur stenozi iet ar turbulenci un rada aortas poststenotisku paplašināšanos. Klīnika. Ilgu laiku asimptomatiska, kompensēta. 50-80% nav simptomi 2-10 gadus. Pirmie simptomi elpas trūkums, sirdsklauves. Ātri progresē, ja parādās galvenie simptomi: stenokardija (jo koron. as. v. atiet aiz stenozes vietas); ģīboņi; SM – sistoliska un diastoliska. 50% mirst 4-5 gados , ja stenokardija; 3-4 gados, ja ģīboņi; 2-3 gados, ja SM. Elpas trūkums ir pie dekompensācijas. Kompensatori ir bradikardija, Æ TA. Diagnostika. Auskultatīvi: rupjš sistolisks troxnis aortas izklausīšanas vietā un Erba punktā; novājināts 2. tonis (aortalais komponents, jo viras necērtas ciet, pulss – lēns, vājāks); S3 galops; sistoliska drebēšana; pastiprināts galotnes grūdiens pa kreisi un uz leju. Ekg: Kk hipertrofija un pārslodze, biežāk sinusa ritms, extrasistoles, blokādes. EhoKg: aortālo viru sabiezējums, nepilnīga atvēršanās, Æ aortas atveres laukums, KK hipertrofija, ­ sistoliskair gradients starp KK un aortu, relatīva mitrala regurgitācija. Rtg: aortāla sirds konfigurācija. Iedalījums:

Smaguma pakāpe Vidējais gradients Aortas atveres laukums(N= 3,0 – 4,0 cm2)
viegla < 35 mm Hg 1,0 – 2,0 cm2
mērena 36 – 50 mm Hg 0,75 – 1,0 cm2
smaga > 50 mm Hg < 0,75 cm2

Smagu stenozi var iedalīt: *kā kompensētu ar N izsviedes frakciju, *dekompensētu ar Æ izsviedes frakciju. Ja pastāv ilgi, var pievienoties mitrāla insuficience. Ārstēšanas principi. ·Ja nav simptomi – neārstē. Veic infekciozā endokardīta profilaxi. ·Konservatīvā th.: *etioloģiska th. *nitrāti, diurētiķi pie SM un stenokardijas *AKE-I, vazodilatatori relatīvi K/I (­ģīboņus, pēkšņu nāvi, būs smaga hipotensija). ·Indikācijas viru aizvietošanai; *ja ir simptomi noteikti operē, med. nedod, dod tikai pie komplikācijām *smaga ao. stenoze , ja parādās klīnika *smaga stenoze pac., kam veic koronaro šuntēšanu vai citu viru operāciju. *sistoliskais gradients > 50 mm Hg un/vai viru laukums < 0,5 cm2. *valvuloplastijai (papleš vaļa) ir šauras indikācijas un to var veikt nestabiliem pac. pirms viru aizvietošanas. *Ja pac. >40 g.v. pirms operacijas veic koronarogrāfiju.

20. PRIEKŠKAMBARU, KAMBARU STARPSIENAS DEFEKTS – HEMODINAMIKAS TRAUCĒJUMU RAXTURS, KLĪNIKA, DIAGNOSTIKA, ĀRSTĒŠANA.
Priekškambaru starpsienas defekti. Izolēts PK defekts 7-8%, kombinēts- 25-40%. Atkarībā no embrionalās izcelsmes ir primārs un sekundārs (85-98%). Var būt: centrāls, augšējais, apakšējais, kopējs PK, koronārais sinuss. Embrionālā periodā: LP® KP® KK. Pēc dzimšanas: ­ P KP (sāk elpot)® slēdzas ar varstuli = N. Hemodinamika pie defekta. Pēc dzimšanas foramen ovale aizveras no kreisa priekškambara puses ar speciālu vārstuli. Ja tā slēdzas nepilnīgi, veidojas sirdskaite- persistējoša ovālā atvere. Embrionalā periodā var būt traucēta arī ātriju starpsienas veidošanās, tad veidojas: *ostium primum, kas bieži kombinējas ar AV viru attīstības traucējumiem un izpaužas agrīni *ostimu secundum, kas ilgi ir asimptomatisks. Caur starpsienas defektu asinis priekškambaru sistolē plūst no KP un LP ® LK ® plaušu artērijām ® plaušu vēnām ® KP ® LP. Rodas patoloģisks asinsrites loks, kuru veido mazais loks un KP. Relatīvi maz sainis izplūst caur KK. Slimnieki ir bāli, atpaliek attīstība. PL, LK, plaušu artērijās nonāk papildināts asiņu daudzums ® LP un LK dilatējas, palielinās plaušu stumbra lūmens, bet tā reakcija mainas minimāli. Veidojas plaušu stumbrarelatīva stenoze un vārstuļu relatīva insuficience. Vēlīni pieaug pretestība plaušu artērijās (spazmas® skleroze) un ­ P plaušu artēriju sistēmā lidz ar to arī LK un LP. P LP pārsniedz P PK, veidojas pretējs šunts. Venozās asinis plūst no LP un KP uz KK® lielo sainsrites loku. Klīnika. Manifestējas pirmā gada laikā 40%, parējiem līdz 5 g.v. Cianoze, izteikts elpas trūkums, nespēks, audu hipoxija, bungvālīšu pirksti, hroniski bronhīti, LK dilatācija un hipertrofija. Bieži ARS. Diagnostika. ·Sirds robeža nobīdīta pa labi. ·Ir paplašināts asinsvadu kūlītis ·Auskultācija: *mezosistolisks troxnis 2-3 ribstarpā pa kreisi, *šķelts un pastiprinats 2 tonis uz truncus pulmonalis, *sistolisks troxnis 2, 3 ribstarpa pa kreisi – no LK plūstot caur stenozēto plaušu artērijas atveri. ·Ekg- dextrogramma., P-pulmonale, daļēja vai pilna labas kājiņas blokāde. Ārstēšana. Operācija ar defekta slēgšanu.
Kambaru starpsienas defekts. Biežāk kā ātriju. 15-30% biežāk sastopamā sirdskaite. Klasifikācija: populārākā ir pamatota uz anatomisko lokalizāciju un saistīta ar sirds vadīšanas


Atpakaļ  1 ... 6  7  8  9  [10]  11  12  13 ... 39  Tālāk

Komentāri

Carolynmug 6 1
Buy Viagra Victorville

MORE DETAILED:generic viagra


XRumerTest 8 9
Hello. And Bye.


Curtislom 9 3
ucuwktt

http://www.nantaisauxjeux.fr/078-puma-rihanna-heart.html
http://www.kine-grenoble.fr/009-puma-basket-noeud.html
http://www.kine-grenoble.fr/428-puma-basket-heart-foot-locker.html
http://www.infomedalmeria.es/353-puma-ignite-speed-300.php
http://www.motherlandofkaren.org/867-puma-platform.html

Puma Creepers Fenty Velvet
Puma Creepers Fucsia
Puma Ignite Ebay
Puma Suede Platform Brown
Puma Suede Platform Schwarz Damen


Richardma 9 4
lgukscp

http://www.lingerie-femmes.fr/318-puma-ignite-xt.php
http://www.luxetrouwlocatie.nl/puma-basket-heart-38-204.html
http://www.limon24.es/216-puma-creepers-blancas-baratas.html
http://www.kine-grenoble.fr/629-puma-heart-blanche-mat.html
http://www.motherlandofkaren.org/170-puma-suede-platform-elemental.html

Puma Fenty De Hombre
Puma Velvet Creepers Noir
Puma Schuhe Suede Classic
Puma Rihanna Militar
Rihanna Puma Velvet Creeper


Curtislom 9 15
rvztesz

http://www.appelgaard.nu/309-nike-basketball-shoes-2015-2016.html
http://www.airborne.nu/250-nike-air-max-90-essential-grey.html
http://www.esperodcenter.nu/nike-air-max-2016-white-and-blue-114.html
http://www.achterhoek.nu/114-oakley-jawbreaker-sunglasses.html
http://www.travelusa.nu/688-nike-jordan-13.html

Adidas D Rose 4.5
Nike Air Huarache Tumblr
Adidas Neo Cloudfoam Speed
Air Max 95 Premium Tape
Nike Air Force Black Suede


Thomaspt 11 4
hpvpouv

http://www.mobiledeals4contractphones.co.uk/oakley-half-jacket-2.0-lenses-114.html
http://www.jlapressureulcerpartnership.co.uk/reebok-light-blue-834.htm
http://www.southportsuperbikeshop.co.uk/572-nike-air-max-95-camo.html
http://www.giantfang.co.uk/nike-air-force-1-high-on-feet-582
http://www.cyberville.co.uk/276-new-balance-womens-771.htm

Tommy Hilfiger Shirts India
Puma Suede Shoes
Saucony Dirty Snow Pack
Nike Flyknit Chukka Red
Nike Cortez White Leather Red Swoosh


Richardma 11 10
nufuqii

http://www.trisportteam.cz/904-vans-boty-kytičkované.html
http://www.skruvprojektet.se/074-adidas-basketball-shoes-nz.aspx
http://www.freiberufler-netzwerk.de/444-adidas-superstar-silber.php
http://www.mis-printed.se/105-timberland-2016.html
http://www.zonnigemuziek.nl/223-hyperdunk-nike-plus.htm

Saucony Kinvara 5 Release Date
Nike Air Max 2017 Purple
Nike Air Max 90 Noir Et Or
Asics Poland
Nike Air Force Damen


Curtislom 12 14
kmqvmgr

http://www.sposobynazdrowie.pl/396-saucony-grid-8000.php
http://www.programfurora.pl/497-asics-cumulus-16.php
http://www.zonnigemuziek.nl/369-nike-dunk-high-heels-kopen.htm
http://www.vecchiaarena.it/nike-shox-uomo-100.html
http://www.c-p-c.fr/178-adidas-neo-label-femme.htm

Puma Boty Kotníkové
Saucony
Adidas Yeezy Mujer Gris
Adidas D Rose 6 Boost
Nike Hyperlive Yellow


EverettNer 13 7
Buy Brahmi Honolulu

MORE DETAILED:


Curtislom 14 11
owvnpjv

http://www.giantfang.co.uk/nike-air-max-95-ultra-jacquard-388
http://www.evoslimmingcoupon.co.uk/air-jordan-black-red-4-691.php
http://www.oxforddynamics.co.uk/965-vans-era-pro-blue.htm
http://www.realmortgagefinance.co.uk/nike-shox-junior-269.php
http://www.offerzone.co.uk/832-converse-jack-purcell-leather-blue.htm

Womens Adidas Gazelle Og Trainers Black
Ray Ban Blue And Green
Adidas Superstar Floral Kids
Adidas Superstar Shoes Paint Splatter
Adidas Superstar Supercolor Pink


Richardma 15 7
tfqrjjv

http://www.freiberufler-netzwerk.de/181-adidas-zx-flux-damen-grau.php
http://www.herz-jesu-huellen.de/nike-schuhe-damen-weiĂź-blau-403.html
http://www.pop-event.fr/nike-hyperlive-white-and-gold-209.php
http://www.c-p-c.fr/322-adidas-zx-flux-noir.htm
http://www.freiberufler-netzwerk.de/391-adidas-tubular-shadow-knit-damen.php

Nike Jordan Chaussures De Basket Ball Sc1
Saucony Hurricane 14 Dam
Adidas D Rose 2
Adidas Superstar Kids
Nike Huarache White And Purple


Curtislom 15 20
itkczie

http://www.tarvisioscacchi.it/811-adidas-tubular-nova-white.html
http://www.trisportteam.cz/211-puma-tenisky.html
http://www.thecatmonkeystudio.se/saucony-peregrine-ice-283.html
http://www.kristiinakoskentola.nl/935-nike-air-max-2016-rood-roze.html
http://www.fiashosting.se/reebok-vintage-club-c-85-252.php

Puma Tenisky Dámske 2015
Adidas Nmd R1 Mujer Beige
Nike Shox Nz Heren
Converse Krótkie
Saucony Kinvara 7 Lidingöloppet


Thomaspt 18 2
ijorhwr

http://www.vintagecadillacs.nl/835-heren-nike-air-max-2016-licht-grijs-blauw-schoenen.htm
http://www.anytekabel.de/883-nike-shox-rivalry-herren-sale.asp
http://www.kidneeds.nl/556-grijze-pumas-dames.html
http://www.kfz-haftpflichtversicherung-kuendigen.de/mbt-sandalen-gr-43-644.php
http://www.ikbenalles.nl/708-oakley-1980.php

Timberland Boots Style Men
Yeezy Boost 350 Oxford Tan
Nike Wmns Air Max 1 Ultra Essentials Beige
Mbt Schuhe Größe 47
Nike Lunaracer 4


Curtislom 18 13
kgvbagl

http://www.cdoviaplata.es/mbt-mujer-baratos-643.html
http://www.ibericarsalfer.es/nike-2016-hombre-395.html
http://www.adidasnmdcomprar.nu/nmd-adidas-10.5-853
http://www.rcaraumo.es/comprar-nike-air-presto-045.html
http://www.bristol.com.es/zapatillas-nike-air-force-mujer-564.html

Saucony Trail Mujer
Nike Blazer Low White
Nike Air Max Zapatillas 2015
Reebok Gl 6000 Mujer
Nike Air Force Bajas


Curtislom 18 14
zjkzxjs

http://www.batalladefloreslaredo.es/oakley-crosslink-zero-646
http://www.lubpsico.es/zapatos-adidas-de-hombre-2015-606.html
http://www.adidasnmdcomprar.nu/adidas-nmd-r1-white-945
http://www.cuadros-famosos.es/857-zapatillas-polo-ralph-lauren-aliexpress.html
http://www.dekodery.eu/nike-stefan-janoski-max-midnight-blue.html

Saucony Casual
Reebok Grises 2016
Nmd 853
Zapatillas Reebok 2016
Timberland Zapatillas Hombre


Curtislom 22 2
tykcdzq

http://www.laluna-rouen.fr/514-nike-free-viritous.html
http://www.freiberufler-netzwerk.de/629-adidas-superstar-rosa-metallic.php
http://www.fiashosting.se/billiga-reebok-skor-dam-959.php
http://www.pferdebedarf-fuge.de/527-adidas-harden-imma-be-a-star.html
http://www.aletourist.nu/963-vans-indirimli-ayakkabı.htm

Adidas Harden Colorway
Hyperdunk Basse 2017
Adidas Scarpe
Nike Air Presto Ultra Flyknit Blau
Adidas Gazelle Boost


Curtislom 26 3
goblrtg

http://www.decorator-norwich.co.uk/136-free-run-3.0
http://www.wandsworth-plumbing.co.uk/ray-ban-half-frame-aviator-sunglasses-231.htm
http://www.bencookartist.co.uk/nike-air-force-1-high-black-on-feet-977.html
http://www.poloshirtsonlineshop.co.uk/polo-ralph-lauren-shirts-on-sale-657
http://www.oxforddynamics.co.uk/369-vans-topsiders-womens.htm

Puma Fenty By Rihanna Sneakers
Nike Free 5.0 Mens All White
Nike Air Force 180 - Men's
New Era Hats Nfl
Reebok Sale 70 Off


Thomaspt 26 6
otxjbgw

http://www.programfurora.pl/971-new-balance-damskie-szare-373.php
http://www.pop-event.fr/nike-mag-263.php
http://www.teenie-dancer.de/913-nike-mag-nz.html
http://www.frbk.se/new-era-kepsar-la.html
http://www.pferdebedarf-fuge.de/955-adidas-boost-damen-blau.html

Nike Mag
Reebok Skor Herr
Nike Hyperadapt En France
Blå Vans
Nike Hypershift Pe


Curtislom 28 5
tjlqfyd

http://www.12deliver.nl/316-saucony-ride-6-review.php
http://www.ulviks.nl/328-nike-cortez-big-tooth.html
http://www.avarusmedia.de/oakley-latch-squared-polarized-836.php
http://www.modern-course.de/951-nike-air-max-thea-dunkelrot-damen.php
http://www.srbijaleverkusen.de/nike-free-run-2.0-schwarz-weiß-074.php

Mbt Sandalen Für Frauen
Nike Huarache Grijs Heren
Flyknit Racer Orange
Adidas Schoenen Originals Dames
Stefan Janoski Weiß Damen


Curtislom 29 5
tahtufe

http://www.bencookartist.co.uk/nike-air-force-1-ultra-flyknit-womens-shoe-200.html
http://www.misstilly.co.uk/nike-running-shoes-2016-men-neon-947.htm
http://www.decorator-norwich.co.uk/010-nike-free-crossfit
http://www.backpackersholidays.co.uk/068-nike-air-max-tavas-se-orange.html
http://www.cars-wrapping.co.uk/901-nike-free-rn-flyknit-oreo-review.html

Nike Air Max 2016 Bright Crimson
Stan Smith Pink
Adidas Superstar New 2016
Air Jordan Cap Red
Air Jordan Black Metallic Gold


Richardma 29 6
ztqgptf

http://www.special-t.nu/956-nike-womens-air-max-90-ultra.html
http://www.airborne.nu/901-nike-air-max-90-infrared-og.html
http://www.aestas.nu/390-cheap-nike-air-max-uptempo-97.php
http://www.shakehands.nu/848-nike-air-yeezy-glow-in-the-dark.html
http://www.airborne.nu/938-air-max-all-black-90.html

Nike Air Max Thea Rose Pink
Adidas Stan Smith Gold
Nike Presto White High
Nike Zoom Pegasus 32 Black
Nike Air Max 2016 Release Date


Curtislom 29 6
vyrsymw

http://www.marjovanrooyen.nu/121-new-balance-574-us-6.html
http://www.special-t.nu/085-womens-nike-air-max-thea.html
http://www.algestop.nu/adidas-boost-ultra-pink-099.php
http://www.enola.nu/510-nike-shox-usa.html
http://www.laganda.nu/856-nike-cortez-classic-lux.php

Nike Air Jordan Red Black
Nike Free Run 3 Mens
Adidas Yeezy Release Date
Nike Roshe Mens Size 7
Nike Air Force All Black


Curtislom 29 7
pmnlqsv

http://www.itsupportlondonbridge.co.uk/adidas-stan-smith-updt---white--green-391.asp
http://www.ukbriberyact2010.co.uk/nike-free-5.0-mens-red-black-running-shoes-882.html
http://www.simplisecurity.co.uk/puma-ladies-805.html
http://www.poloshirtsonlineshop.co.uk/tommy-hilfiger-polo-t-shirt-058
http://www.decorator-norwich.co.uk/588-nike-free-5.0-2015-grey

Adidas Shoes Women 2016
Nike Free Hypervenom Low Men's Shoe
Air Max Thea Pink And Grey
Adidas Yeezy On Foot
Air Force 25 Supreme


Curtislom 29 7
ellamhn

http://www.koupelny-hed.cz/converse-boty-brno.aspx
http://www.koupelny-hed.cz/new-balance-burgundy.aspx
http://www.slojdakademin.se/660-puma-suede-classic-.php
http://www.pop-event.fr/nike-mag-custom-600.php
http://www.musicalface.nl/508-adidas-climachill-sonic-boost.htm

Nike Shox Noir Et Blanc
Saucony Zealot Vs Kinvara
Adidas Gazelle Blanche
Vans Boty Floral
Nike Air Max 90 Essential Black


Richardma 29 14
njcmbou

http://www.srbijaleverkusen.de/nike-free-run-3.0-damen-schwarz-881.php
http://www.ikbenalles.nl/657-oakley-3d.php
http://www.fewo-soecknick.de/air-max-95-red-894.htm
http://www.hannover-cms.de/595-abercrombie-and-fitch-pullover-herren
http://www.portfoliobureau.nl/reebok-furylite-310.html

Nike Cortez Ultra Breeze
Nike Roshe Ld 1000 Qs
Polo Ralph Lauren Pet Wit
Saucony Hattoris
Saucony Grid 8000


Curtislom 29 22
gegheex

http://www.sedar2013.es/gorras-jordan-planas-originales-684.php
http://www.elregalofriki.es/ray-ban-aviator-espejo-azul-654.php
http://www.elregalofriki.es/ray-ban-clubmaster-colores-872.php
http://www.aspasi.es/565-saucony-jazz-18-mujer.htm
http://www.younes.es/446-air-force-one-tenis

Reebok Classic Rosas
Modelos De Gafas Ray Ban Para Dama
Air Force One Para Niño
Oakley Flak 2.0 Xl
Vans Old Skool Baratas Mujer


Curtislom 30 10
hodrsyb

http://www.directoryoffinance.co.uk/889-asics-womens-volleyball-shoes.html
http://www.howzituk.co.uk/902-nike-roshe-flyknit-gray.html
http://www.lanarkunitedfc.co.uk/963-nike-air-max-90-essential-wolf-grey
http://www.lanarkunitedfc.co.uk/988-nike-air-max-90-bright-pink
http://www.lanarkunitedfc.co.uk/570-nike-air-max-90-duck-hunter-camo

Nike Shox Monster
Nike Air Presto Black And Green
Adidas Original Shoes Red
Nike Air Max 180 Og
Huarache Nike Air


Douglasst 30 10
fozohnc

http://www.directoryoffinance.co.uk/269-asics-running-shoes-2014.html
http://www.ukbriberyact2010.co.uk/nike-free-5.0-mens-uk-red-161.html
http://www.mmua.co.uk/579-nike-classic-cortez-quilted-qs-blackkhaki.html
http://www.accomlink.co.uk/adidas-nmd-black-white-clear-blue-814
http://www.mutantsoftware.co.uk/adidas-original-shoes-womens-046.php

Nike Sb Dark Blue
Adidas Tubular Runner White Marble
Nike Huarache Grey
Nike Flyknit Air Max Wolf Grey
Adidas Gazelle Grey


Curtislom 1 3
gwnpdpg

http://www.denisemilani.es/690-nike-air-max-para-hombre-2014.php
http://www.lubpsico.es/adidas-superstar-originales-218.html
http://www.adidasnmdcomprar.nu/nmd-xr1-331
http://www.rcaraumo.es/tenis-nike-free-5.0-mujer-859.html
http://www.aspasi.es/671-saucony-endorphin-md4.htm

Adidas Nmd Zapatillas
Oakley Badman
Nike Roshe Blancas Mujer
Adidas Yeezy Boost 350 Dama
Reebok Hombre Gris


Curtislom 1 4
nlmjgca

http://www.tacadetinta.es/chamarras-abercrombie-para-niños
http://www.elregalofriki.es/gafas-de-sol-ray-ban-verano-2015-409.php
http://www.rcaraumo.es/stefan-janoski-max-rebajas-510.html
http://www.felipealonso.es/050-vans-tenis-hombre-2017.html
http://www.tacadetinta.es/camisas-abercrombie-mercadolibre-argentina

Vans De Mujer Negras Con Rosado
Nike Roshe Run Azules Claro
Zapatillas Nike Mujer Casual
Nike Air Force Baratas
Saucony Triumph Iso 2 Amarillo


Thomaspt 1 6
jjcwgys

http://www.bristol.com.es/nike-air-force-1-mujer-chile-913.html
http://www.sanjuandelamata.es/013-nike-roshe-flyknit-amazon.html
http://www.adidasnmdcomprar.nu/nmd-tienda-317
http://www.tacadetinta.es/abercrombie-madrid
http://www.rcaraumo.es/jordan-retro-7-blancas-849.html

Nike Sb Comprar Online
Saucony Ride 6
Air Max 2013 Mujer
Oakley Frogskins Valentino Rossi
Comprar Timberland


Richardma 1 7
ytovnwf

http://www.dekodery.eu/nike-sb-stefan-janoski-grises.html
http://www.tacadetinta.es/ropa-abercrombie-online
http://www.sanjuandelamata.es/291-nike-roshe-one-flyknit.html
http://www.batalladefloreslaredo.es/oakley-jawbreaker-cavendish-648
http://www.adidasnmdcomprar.nu/adidas-nmd-runner-black-169

Vans Milton
Adidas Nmd Gray
Nike Free Run 2 Azul
Adidas Jeremy Scott
Zapatos Nike Free Run 5


Richardma 1 7
thxbzmm

http://www.dekodery.eu/nike-sb-midnight-navy.html
http://www.younes.es/148-nike-air-max-thea-premium-black
http://www.sanjuandelamata.es/802-nike-free-run-5.0-mujer-precio.html
http://www.rcaraumo.es/jordan-retro-13-bred-692.html
http://www.adidasnmdcomprar.nu/nmd-r1-precio-418

Ray Ban Lentes Opticos
Tenis Nike Cortez Mujer
Saucony Hurricane 14
Oakley Sunglasses Polarized
Polo Lacoste Hombre Barato


Richardma 1 9
loxggeo

http://www.ibericarsalfer.es/zapatillas-nike-hombre-amazon-608.html
http://www.el-codigo-promocional.es/979-reebok-suela-de-goma.aspx
http://www.felipealonso.es/316-tenis-vans-para-mujer-2016.html
http://www.sanjuandelamata.es/275-zapatillas-nike-wmns-free-run-2-prm-ext.html
http://www.batalladefloreslaredo.es/oakley-kids-633

Yeezy Adidas 2016
Gafas Ray Ban Pasta
Nike Air Max 2015 Mujer Precio
Comprar Nike Air Force 1 Low
Adidas Nmd Para Mujer


Curtislom 1 9
zlghvpy

http://www.aspasi.es/455-saucony-peregrine-5-hombre.htm
http://www.dekodery.eu/nike-sb-free-premium.html
http://www.luismesacastilla.es/953-nike-roshe-run-azules-baratas.php
http://www.elregalofriki.es/ray-ban-highstreet-4147-047.php
http://www.younes.es/465-air-max-tavas-se

Nmd Adidas 5.5
Saucony Jazz 91
Nike Free Rn Distance Drop
Air Huarache Men
Puma Creepers Negras Puestas


Richardma 1 9
ptnqmgz

http://www.lubpsico.es/zapatillas-jeremy-scott-222.html
http://www.rcaraumo.es/nike-air-max-lunar90-flyknit-chukka-684.html
http://www.cuadros-famosos.es/500-polos-lacoste-niños-online.html
http://www.dekodery.eu/zapatillas-nike-sb-portmore.html
http://www.younes.es/600-zapatillas-nike-air-max-hombre-verdes

Abercrombie Ropa Importada
Polo Tommy Hilfiger Hombre El Corte Ingles
Mbt Moja Lux
Mbt Shoes
Gafas De Sol Ray Ban Nuevos Modelos


Curtislom 1 10
jslzdha

http://www.colegio-sanfranciscojavier.es/699-timberland-españa-atencion-al-cliente.html
http://www.rcaraumo.es/huaraches-rosas-463.html
http://www.tacadetinta.es/sudaderas-abercrombie-fitch
http://www.ibericarsalfer.es/zapatillas-nike-rojas-niño-459.html
http://www.tacadetinta.es/camisa-polo-abercrombie-preço

Nike Blazer Hombre
Polo Lacoste Hombre Amazon
Puma Suede Classic
Polo Ralph Lauren Madrid Outlet
Zapatillas Adidas Gazelle


NastyaOa 1 16
Приветствую! Админы \ модеры - Как это понимать что за ИНТИМНОЕ фото в моем профиле? Вот: gudrinieks.lv/user/foto_307
Я такого не загружала, это не я!


EugeneWob 1 20
qxdkwqg

http://www.casevacanzesottoalduomo.it/air-max-90-verde-603.php
http://www.semioticamente.it/nike-stefan-janoski-limited-edition
http://www.bagage-de-bonnesante.fr/nike-roshe-run-bebe
http://www.hotelcentrevalleebleue.fr/285-new-balance-bleu-ciel-jaune.html
http://www.prefassecourisme.fr/282-air-jordan-3-retro-ciment-blanc-gris-femme.htm

Vans Noir
Nike Free 5.0 Homme
Nike Air Force Nere Rosse
Timberland Basse Uomo
Oakley Goggle


RichardSiz 1 20
gejwyxs

http://www.chaussurespropres.fr/adidas-femme-superstar-pas-cher-064.html
http://www.amadeus-voyance.fr/810-puma-creepers-beige-et-noir.html
http://www.prefassecourisme.fr/830-air-jordan-rouge-pas-cher.htm
http://www.lenfancedelart.fr/nike-shox-nz-noir-700
http://www.semioticamente.it/nike-sb-dunk-high-northern-lights

Cappelli Nba New Era
Saucony Grigie Gialle Viola
Puma Rihanna Blanche Et Rose
Adidas Superstar Foundation Junior Blanche
Nike Free Run Noire Semelle Rose


Josephrig 1 22
nxb ayyafm gcp
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-9177.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-12620.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-6884.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-2983.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-8478.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-7614.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-3024.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-11585.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-9024.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-4273.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-8898.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-7691.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-10060.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-6601.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-11432.html


Josephrig 1 22
sdk cevoji jfp
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-6921.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-8315.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-2944.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-1894.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-5664.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-6533.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-8040.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-794.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-818.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-8926.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-9370.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-4291.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-5724.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-2183.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-3496.html


Josephrig 1 22
mqm kduydb fol
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-922.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-3141.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-11281.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-11110.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-4415.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-7697.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-7421.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-4665.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-465.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-3341.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-5461.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-2392.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-6849.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-11220.html
https://www.snapbackneweracap.com/Hats-p-6654.html


Richardma 1 28
tpwwzpr

http://www.microquadcopter.fr/converse-basse-blanche-973
http://www.flight-ilfilm.it/timberland-bambino-scarpe-prezzi.html
http://www.biotoxen.it/390-cappelli-nfl-new-era.php
http://www.lowcostjet.fr/187-adidas-nmd-r1-rose.html
http://www.succesfou.fr/casquette-new-york-camouflage-511.html

Adidas Neo Femme Decathlon
New Balance U420 Bleu Et Rouge
Free 3.0 V4 Nike
Nike Roshe Run Swag
Nike Roshe Run Flyknit Grise


RonaldMa 1 28
zynvzay

http://www.wildvisions.it/nike-air-jordan-retro-4
http://www.amadeus-voyance.fr/337-puma-creepers-vernis-noir.html
http://www.alphachem.fr/vans-homme-cuir-527.aspx
http://www.comite-jumelage-vigneux-sur-seine.fr/998-saucony-kinvara-5.html
http://www.prefassecourisme.fr/287-air-jordan-4-retro-premium.htm

Roshe Run Femme Bleu Marine
Occhiali Ray Ban 2016 Tondi
Vans Alte Nere
Scarpe Puma Uomo 2015
Scarpe Vans Gialle


Curtislom 1 28
dwtpvvi

http://www.giovanni17.it/nike-roshe-run-outlets-228.htm
http://www.amadeus-voyance.fr/616-puma-rihanna-grise-velour.html
http://www.giovanni17.it/nike-roshe-one-7.5-718.htm
http://www.bagage-de-bonnesante.fr/chaussure-nike-roshe-run-bleu
http://www.turismolastminute.it/914-vans-verdi-militare.html

Air Max 90 Essential Uomo
Adidas Stan Smith Toute Rouge
Adidas Superstar Rouge Jd Sport
Nike Janoski Noir Et Blanc
Nike Air Max Thea Rose Et Gris


Richardma 1 28
gnljcxv

http://www.chaussurespropres.fr/superstar-adidas-femme-swag-600.html
http://www.ecoraid.fr/068-nike-free-run-noir-et-rose-femme.php
http://www.hotelcentrevalleebleue.fr/952-new-balance-420-noir-bleu-rouge.html
http://www.chaussurespropres.fr/adidas-superstar-rose-pale-et-blanche-256.html
http://www.lldlm.fr/040-asics-gel-quantum-360-black.html

Nike Free 5.0 Grigie
Yeezy Boost Taille Grand
Converse Basse Blanche Femme 37 Pas Cher
Nike Cortez Leather
Nike Roshe Run One


Curtislom 1 29
qfewdca

http://www.biotoxen.it/168-berretto-adidas-bianco.php
http://www.retedipli.it/338-saucony-blu-e-verdi.html
http://www.faustoparavidino.it/oakley-crosslink-pitch.aspx
http://www.clinicaviaemilia.it/nike-fs-lite-run-2-womens-019
http://www.hotelcentrevalleebleue.fr/977-new-balance-574-noir.html

New Balance 996 Bleu
Scarpe Nike Air Force 1 Mid
Nike Roshe Run One Femme
Berretto Boston Red Sox
Vendita Nike Sb


Curtislom 1 29
nnpwisz

http://www.clinicaviaemilia.it/nike-lunar-forever-3-090
http://www.ecoraid.fr/905-nike-free-5.0-flyknit-hybrid.php
http://www.retedipli.it/539-saucony-scarpe-da-corsa.html
http://www.turismolastminute.it/981-scarpe-vans-basse-nere.html
http://www.les-amis-de-nicolas-sarkozy.fr/660-nike-sb-satire-femme-pas-cher.php

Nike Free 5.0 V4 Print Womens Running Shoes
Yeezy Boost Kaki
Asics Junior
Nike Roshe One Tì²´rkiye
Puma Argento E Nere


Lorriefah 3 24
Hello, guys!
Free to buy XRumer 12.0.20??
It is the most popular program for internet-marketing.
Thanks.